Działka budowlana, ul. Długa
Długa, Chwałowice, dolnośląskie
- 298 000 zł
- 1 900 m²
- 156,84 zł/m²
Mariusz Kopeć
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Długa
Długa, Chwałowice, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana, ul. Długa
Zaktualizowane: 12 maja 2026
298 000 zł 1 900 m² 156,84 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 298 000 zł (156,84 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 900 m²
- kształt: prostokąt; długość: 42m; szerokość: 47m; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: KALEB NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Długa, Chwałowice, Jelcz-Laskowice, oławski, dolnośląskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
We speak English and French
Szukasz nietuzinkowego miejsca do życia? blisko przyrody ale z niedalekim dojazdem do cywilizacji w otoczeniu starodrzewia (dęby będące pomnikami przyrody) cisza przestrzeń
Są to dwie działki o wspólnej powierzchni 1900m2 z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną z wydaną decyzją o warunkach zabudowy. W obrębie działek dostępne jest prąd i woda, odprowadzenie ścieków do oczyszczalni ekologicznej. (...)
507 295...
507 295 102